Bonus Flaş

Bonus Flaş

18 Kasım 2015
/ / /

Garanti bankası ve uygulamaları Tehlikelidir Çünkü diğer bankalara göre Aç gözlü ve Kan emici özelliği vardır, Sizi dolaylı olarak etkiler ve zarara sokar. Admitad gibi affilite ağları üzerinden web sitelerinin bile kazançlarını ödememek için Yalan söyleyen Türkiyenin En Tehlikeli Kurumsal firmalarından biridir.

Teknoloji geliştikçe yaşam kolaylaştı ve çok hızlı akmaya başladı bu gidişle hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun gibi iğrenç deyimler aklımıza gelmekte. Önceleri bir çok işlemler için bankalarda kuyruk oluşur günümüz 2 dakikalık işlemden dolayı biterdi ama şimdi internet bankacılığı, Cep Bank diyerek mobil uygulamalarda iyice gelişince her şey ışık hızında diyebiliriz.

BonusFlash Uygulaması Nedir Neye Yarar?

Garanti Bankasının resmi uygulamasından biri olan Bonus Flaş ile bütün  kart ve kampanya işlemlerini tek yerden yönetmenize imkan sağlamaktadır. Kredi kartı yada bankamatik ile yaptığınız harcamaların listesi, extreleri, taksitleri ve kampanya bilgileri anında cebinizde olmaktadır.

İnternet üzerinden alış veriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde ödeme sekli olarak GarantiPay’i seçin, BonusFlaş’a gelen bildirime tıklayarak ödemenizi başka hiçbir bilgiye ihtiyaç olmadan sadece kart şifrenizi girerek güvenle tamamlayın.

bonus-flash-indirpop

Kartınızı tek tıklama ile internetten alış verişe açma kapama, Telefon ile temassız ödeme, Şifre değiştirme, sanal kart oluşturma, Limit güncelleme gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

İndirme Bilgisi;

BonusFlaş Android için Şimdi indir yazısına tıklayınız.

BonusFlaş İos İçin buraya Tıklayınız.

One Comment

  1. volkan 01 Aralık 2015 09:29

    Tipsiz

    Cevapla

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*