En İyi Tv İzleme Programları
  • Anasayfa
  • En İyi Tv İzleme Programları
En İyi Tv İzleme Programları

En İyi Online Tv İzleme Programları Hangisidir

tarafından 6 ay önce
Editör Puanı

Bundan 15 sene kadar önce bilgisayarların küçülüp dizimizin üzerinde duracağını ve evde bir televizyona ihtiyaç olmadan televizyon izleyebileceğimizi düşünmek biz bilgisayar kullanıcıları için hayaldi. Şimdi ise bilgisayarlarımızın yardımıyla oturduğumuz yerden ve internet bağlantısının olduğu her yerden istediğimiz kanalları izleyebiliyoruz. Size en iyi TV izleme kalitesini hangi programların sunacağını bilmek isterseniz, bu liste oldukça işinize yarayabilir;

1- Simple TV

simpletv

Simple TV hem birçok alandan videolara ulaşabileceğiniz yazılım hem de aynı zamanda online bir TV izleme yardımcısıdır.En güzel program arayüzünden birine sahip olması ve en güncel kanallara içerisinde yer veriyor olması ve son derece hızlı çalışması gibi özellikleri göz önüne alındığında Simple TV birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilir duruyor.

Program içerisinde Türkçe, Almanca, Avrupa, Asya gibi bütün dünya ülkelerinin kanal listeleri, belgesel kanalları ve Müzik kanallarıda bulunmaktadır. Tv Kartına Gerek Yoktur.

2- Antensiz TV

b23pj

Aslında yazılım bize adı ile de kendisini fazlasıyla tanımlayan bir program. Yine de adından çok daha fazlasını içerdiğini söyleyebilmek mümkün. Antensiz TV, bilgisayar kullanıcılarının yerli ve yabancı birçok televizyon kanalını ve hatta radyo kanalını dinlemesi için kullanabileceği ücretsiz bir yazılım.

Yazılımın bir diğer güzelliği de kullanıcılarına geniş kişiselleştirilebilir özellikler sunuyor olması. Birçok yazılımın aksine Antensiz TV aynı zamanda kullanıcılarına büyük şehirlerin mobese kameralarını da izleme imkanı sunuyor. Her ne kadar adı antensiz olsa da işlevi büyük.

3- Korsan TV

korsantv

Adının korsan olması sizi şüpheye düşürmesin çünkü Korsan TV’nin kendisi içerisinde korsan bir şey yok. Bilgisayarından sadece popüler ve başlıca yerel kanalları izlemeyi düşünen bilgisayar kullanıcıları için Korsan TV en tercih edilebilir ücretsiz TV izleme programlarının arasında yer alıyor. Nitekim oldukça sade ve basit bir tasarıma sahip ayrıca bir o kadar da işlevsel. TV izlemek isteyen kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği programlardan biri.

4- TV

3981_re2

Konumuz eğer TV izleme programları ise listede kesinlikle yer alması gereken, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir yazılım da TV programıdır. TV, bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla televizyon izlemenize yardımcı oluyor.

Basit ve bir o kadar kullanıcı dostu arayüz tasarımının yanı sıra programın yerli ve yabancı sayısız kanalı içerdiğini belirtmek gerekiyor. Özellikle yurtdışında yer alan yayınları kesintisiz ve yüksek hızda izlemeyi düşünen kullanıcılar için TV en tercih edilebilir programlardan birisidir.

5- Digimax TV

digimaxtv

Digimax TV kişisel bilgisayar kullanıcılarına yerli kanalları izleme ve yerli radyo kanallarını dinleme konusunda sunmuş olduğu harika hizmeti ile biliniyor. Sade bir tasarıma sahip olan program size yalnızca TV izleme veya radyo dinleme gibi hizmetler sunmuyor.

Bunların yanı sıra da online film izlemekten dizi izlemeye dizi izlemekten oyun oynamaya kadar birçok interaktif hizmet sunuyor. Bir TV izleme programından çok fazla şey bekleyenler için Digimax TV oldukça ideal denebilir.

En İyi Tv İzleme Programları İçin Yorum Yapabilirsiniz