Minecraft Bedava indir

Minecraft Bedava indir

15 Aralık 2016
/ / /

Minecraft 2009 dan bu yana büyük gelişme katederek günümüzde en çok indirilen, satın alınan oyunlar arasında yer alıyor. Bu gelişmeyi kateden Mojang firmanısını geçtiğimiz senelerde Microsoft satın almıştı ve oyun her gün daha fazla gelişerek yükseliyor. Günümüzde dünyanın hatta ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biri olan minecraft hayatta kalma oyunudur.

Fakat tek odağı hayatta kalma olmayıp çeşitli modları bulunmaktadır. Oyunu 1 yıl boyunca hayatta kalma olarak oynarsanız tabikide sıkılırsınız bunun için oyunda zorlayıcı hayatta kalma ve yaratıcı olmak üzere 3 çeşit oyun türü bulunmakta ve bunun yanı sıra çok oyunculu oynama seçeneği de mevcut. Çok oyunculu modlarda yer alan sunucularda farklı farklı modlar bulunmaktadır. Açlık oyunları modundan tutun, silahlı sunuculara kadar her türlü sunucu bulunmakta. Oyunun zekamıza ve mimarimize katkısı büyük.

Minecraft Bedava Nasıl İndirilir ?

Oyunda hayatta kalırken aynı zamanda yapılar da yaparak mimarimizi geliştiriyoruz. Bunu arkadaşlarınızla birlikte yaptığınızda çok daha eğlenceli hale geliyor. Normalde ücretli olan bu oyunu minecraft-indir.com sitesinden satın alabilirsiniz fakat oyunu sitemizden ücretsiz şekilde de indirebilirsiniz. Paralı sürümden farkı sadece kendinize özel görünümüz oluyor yani skin olarak adlandırılan bu olay yok. Farklı modlar ile bu sorunu da halledebilirsiniz. Onun dışında ücretli oyun ile tıpatıp aynı.

Sitemiz minecraft-indir.com’da bulunan ilgili minecraft bedava indir kategorisi içerisindeki bedava olan konulara girip içindeki indirme linkine tıklayarak oyunu bahsettiğimiz şekilde ücretsiz bir biçimde indirebilir, oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için indirdiğiniz rar türündeki dosyayı açın. Ardından rarın içinde bulunan dosyaya çift tıklayın. Çıkan ekrana oyunda görünmesini istediğiniz kullanıcı adınızı yazınız. Ardından altında bulunan tuşa basın daha sonra versiyonunuzu seçip oynama tuşuna basın eğer oyunu önceden oynadıysanız beklemenize gerek olmadan direk bir şekilde oyuna girebilirsiniz. Fakat oyunu daha önce oynamadıysanız dosyaların çıkarılması için bir müddet beklemeniz lazım. Daha sonrasında sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Hemde hiç beklemeden . İyi oyunlar dileriz.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*