Minecraft forge indir

Minecraft forge indir

15 Aralık 2016
/ / /

2009 yılında Mojang tarafından yayınlanmış olan ve 2011 yılında piyasaya sürülen her geçen gün popüleritesi artan ve geçtiğimiz yıllarda Microsoft’un satın aldığı minecraft gerçekten herkesi çok şaşırtıyor. Gerek gördüğü ilgi olsun gerekse oyun içi yapılabilecekler olsun gerçekten herkes tarafından beğeniliyor. Ben de oyunu saatlerce oynayıp zevk alıyorum. İlk olarak saatlerce survival yani hayatta kalma modu ile oynardım oyunu. Sonra 10 gün geçti 20 gün geçti ben çok geliştim ve sıkılmaya başladım ve sonrasında creative yani yaratıcı moda sardım. Bu modu da baya bi oynadım ve kocaman bir şehir yaptım. Koca koca binaların olduğu bir şehir gerçekten muazzam görünüyordu.

En Güzel Minecraft Modlarını Nereden İndirmeli ?

Ardından oyundan sıkılmaya başlamıştım fakat internette oyuncuların mod kullandığını gördüm ve ben de meraktan modları araştırmaya başladım. Çok değişik minecraft modları buldum indirdim yükledim ve oynaydım eğlendim ve minecraft, minecrafttan olmaktan çıkmıştı. Resmen GTA’yı minecraftta oynuyordum. Modlarla birlikte çok güzel bir uyum içerisinde oyuna tekrar dönmüştüm. Modları yükleyemeye ise modların temeli olan Forge’yi yükleyerek başladım işe çünkü forge olmaz ise hiçbir mod çalışmaz. Forge bir nevi modların çalışmasını sağlayan bir sürüm de diyebiliriz. Minecraft’ın 1.5.2 gibi 1.6.2 gibi sürümlerinden birisi Minecraft Forge. Forge’nin de kendisine ait sürümleri mevcut. 1.7.2 modlarını 1.5.2 forgesine yüklerseniz oyun crash verir yani hata verir.

Minecraft Forge & indir & kur Oyna

O yüzden indirdiğiniz modların forge sürümü ile uyumluluklarını da test etmenizde fayda var. Sitemizden Minecraft’ın son sürümüne ait Forge sürümünü dahi yükleyebilirsiniz. Tüm sürümlerin olduğu sitemizde forge tam sürüm olarak indirebilirsiniz. Kurması ise çok basittir. İndirdiğiniz dosyayı açıyorsunuz içindeki jar veya exe ne ise çalıştırıyorsunuz ve oradaki OK tuşuna basıyorsunuz ve ardından oyuna girip versiyon seçim sayfasında minecraft Forge indir’i seçiyoruz ve ardından oyuna giriş yapıyoruz. Bu şekilde dilediğinizce mod yükleyebiliyorsunuz. Oyuna yeni eklenen modlarla kafanıza göre takılabilirsiniz. Sitemizden tüm sürümlerini bulabilirsiniz. İyi oyunlar…

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*