Sözleşme

Bu sayfada indirpop.com kullanım şartları bulunmaktadır. Tüm üyeler ve ziyaretçilerimiz bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Sitemizde bulunan kullanım şartlarını, tüm ziyaretçi ve üyelerimiz kabul etmiş sayılır.

İndirilen programlar virüs taramasından geçirilmiş olmasına rağmen tekrar virüs taramasından geçirmek üyenin veya ziyaretçinin sorumluluğundadır.

sitedeki bilgileri istediği gibi çoğaltma, dağıtma ve sergileme hakkını saklı tutar.

sitenin yayınını istediğiniz zaman durdurma ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu konu dahilinde hiçbir sorumluluk kabul etmez.

bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme ve mevcut maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Üyeler veya ziyaretçiler servisleri kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Üye sayfaları ile ilgili tüm sorumluluk üyelerin kendisine aittir, bu nedenle indirpop.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kullanım şartları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hazırlanmış bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın maddelerinden bir veya bir kaç tanesi yasadışı, geçersiz veya başka bir sebepten dolayı yasal açıdan uygulanamayacak durumda ise söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılır ve kalan maddelerin geçerliliği yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez.

Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.

indirpop.com servislerini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da servisleri için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Sitedeki herhangi bir bilginin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

İş bu sözleşmenin uygulanması esnasında oluşacak her türlü uyuşmazlık durumunun çözümünde Mahkemeler ve İcra Daireleri yetkilidir.